Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Work Experience USA - praca za granicą

2007-02-15
CCUSA konferencja wyjazdy zagraniczne praca za granicą Warszawa Masz dość szarej, polskiej rzeczywistości i pragniesz poznać ciekawych ludzi zarabiając przy tym duże pieniądze? Chcesz łatwo zdobyć pracę w Stanach Zjednoczonych? Jesteś zainteresowany rozmową z amerykańskim pracodawcą, który w tym celu specjalnie dla ciebie przyjedzie do Polski? Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie sezonu- Targi Pracy, gdzie możesz zapoznać się z ofertą firmy Camp Counselors USA i podpisać kontrakt z amerykańskim pracodawcą.

Firma CCUSA istnieje na polskim rynku już od 10 lat. W tym czasie z naszych usług skorzystało już ponad 12 tysięcy osób z Polski. Dzięki szerokiej ofercie, każdy może wybrać program odpowiedni dla siebie.
Jedną z opcji, a tym samym sposobów na znalezienie pracy w USA, są Targi Pracy. Firma CCUSA co roku organizuje na dwa podstawowe programy Targi Pracy w Warszawie. Uczestnicy Work Experience USA (wyjazdy do pracy), oraz Camp Counselors USA (wyjazdy na obozy) mogą twarzą w twarz porozmawiać ze swoimi przyszłymi pracodawcami.

CCUSA zaprasza do Polski pracodawców amerykańskich, którzy są zainteresowani przyjęciem do pracy młodych ludzi z Polski. Polacy cieszą się opinią świetnych pracowników, których cechuje przede wszystkim chęć do pracy, zapał i nienaganne wykonywanie swoich obowiązków. Targi Pracy to wspaniała okazja, żeby zapoznać się z ofertami pracy w Stanach Zjednoczonych. Jednak to jeszcze nie wszystko – Na Targach można podpisać umowę z potencjalnym pracodawcą jeszcze na kilka miesięcy przed samym wylotem. Ponadto w ich trakcie można omówić szczegóły dotyczące proponowanej pracy, warunków jej wykonywania oraz dat kontraktu.

W tym roku odwiedzi nasz kraj ok. 40 pracodawców obozowych. Oferują oni zajęcie na obozach letnich o różnym charakterze. Jeśli jesteś dobrym pływakiem, możesz zostać ratownikiem na obozie. Natomiast, jeśli w pływaniu nie czujesz się zbyt pewnie – czeka na ciebie praca w charakterze obsługi obozowej. Dzięki tak licznemu gronu pracodawców, oferty dotyczą wielu rodzajów obozów. Można skorzystać z wyjazdu na obóz organizowany dla dzieci z zamożnych rodzin, a także obóz, na którym kładzie się główny nacisk na rozwój kultury fizycznej dzieci. Jest także możliwość uczestniczenia w koloniach dla maluchów wymagających specjalnej opieki, czy na obóz harcerski dla dziewcząt. A to tylko część z wielu opcji wyjazdu. Obozy są zlokalizowane na ogół z dala od wielkich aglomeracji miejskich na wschodnim wybrzeżu USA. Dzięki temu pracując można jednocześnie wypoczywać na łonie natury. Uwaga!!! Targi Pracy są jedyną okazją, aby zapisać się na wyjazd wraz z grupą przyjaciół na ten sam obóz.

Dzięki Targom Pracy (Camp Counselors USA Job Fair) zasięgniesz szczegółowych informacji na temat firmy, dla której będziesz pracować, samego miejsca pracy, zarówno odnośnie miejscowości jak i samego stanowiska pracy. Na Targach można znaleźć pracodawcę wymagającego od nas wykonywania pracy już od 30 godzin tygodniowo. Wolny czas można wykorzystać na zwiedzanie okolicznych miejscowości. Oprócz tego na każdego czeka moc innych atrakcji. Wyjazdy rozpoczynają się przeważnie od maja do połowy czerwca. Wreszcie to, co najbardziej interesuje każdego chętnego do wyjazdu – koszty. Za 595 $ każdy może świetnie spędzić wakacje (w cenę jest wliczone wszystko: przelot, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, formalności, SEVIS). Targi Pracy są już w cenie!

Targi Pracy organizujemy także dla opcji wyjazdu do pracy! Na Targi Pracy przyjeżdżają co roku pracodawcy z branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej. Na studentów czeka praca w parkach rozrywki, resortach, punktach gastronomicznych, restauracjach, parkach narodowych. Dodatkowym atutem jest możliwość wyjazdu z grupą przyjaciół do tej samej firmy. Wyjazdy rozpoczynają się przeważnie w maju i czerwcu. Jest to kolejny plus dla studentów wyjeżdżających do Stanów Zjednoczonych dzięki ofercie Camp Counselors USA. Akurat te terminy dają mu możliwość zaliczenia semestru na swoim kierunku studiów w regulaminowym czasie, a następnie spokojne przygotowywanie się do wyjazdu. Miesiące wakacyjne spędza się w USA poznając ludzi i kulturę tego kraju przy okazji zarabiając niemałe pieniądze. Natomiast po powrocie każdy student może zabłysnąć na zajęciach z angielskiego swoją świetną znajomością tego języka. Targi pracy są opcją tańszą niż opcja, kiedy biuro szuka pracy uczestnikowi. Całkowity koszt programu do USA to zaledwie 765 dolarów (plus bilet i wiza)

Serdecznie zapraszamy na Targi Pracy:

Work Experience USA Job Fair: 21 luty 2007
Camp Counselors USA : 4 marzec 2007
w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie przy ulicy Królewskiej 11

Na temat wszystkich ofert można dowiedzieć się więcej na stronach internetowych www.ccusa.com.pl i www.ccusa.com . Można także skontaktować się z najbliższym biurem, aby uzyskać szczegółowe informacje o targach pracy i pracodawcach, lub napisać na adresy: poznan@ccusa.com.pl , warszawa@ccusa.com.pl .
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama