Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wielki powrót Klubu 55!

2012-02-09

Wracamy. Po długiej podróży, znaleźliśmy wreszcie odpowiednią przystań. Jej odświeżanie chwilę trwało, ale oto nadszedł wyczekiwany przez wielu happy end. Ruszamy pełną parą w nowym miejscu, ale znowu w samym centrum miasta. Na parkiecie i przy barze nadal będziemy jednoczyć przeróżne środowiska i pomysły na życie.

Bo nowa lokalizacja nie równa się zmianie profilu klubu. Znajdziecie u nas to wszystko, co lubiliście w starych 55. Piątki to tradycyjnie hiphopowe melanże z cyklu „Piątki w Piątkach”, soboty to taneczne balangi organizowane przez najlepszych promotorów w mieście. Wrócą też jazzowe jam sessions, koncerty, pojawią się grafficiarskie jamy. Nie zabraknie głośnych nazwisk z zagranicy. Nowe 55 będą jednak przede wszystkim miejscem dobrej weekendowej odpinki, niezależnie od kosztów lineupu.

Otwarcie 55 na Żurawiej uświetni Tanner Ross, należący do Wolf + Lamb family i współodpowiedzialny za sukces duetu Soul Clap oraz serię bangerów wydawanych na najgorętszych labelach ostatnich lat.

Ten dwudziestoparoletni DJ i producent z USA to prawdziwy cudotwórca, jeśli chodzi o obróbkę dźwięku w studio. Bez niego nie byłoby serii sztosów spod znaku Soul Clap. Nasz gość pomagał przy produkcji zarówno autorskich numerów, jak i remiksów sygnowanych przez bostończyków. Razem z bardziej utytułowanymi kolegami założył supergrupę SECT (Soul Clap, Sergio Santos i Tanner).

Swój sukces zawdzięcza otwartości muzycznej i gruntownej edukacji. Od małego chłonął inspiracje każdym rodzajem muzyki, działając w zespołach grających od funku po punkrock. Studia w prestiżowym Berklee College of Music w Bostonie rozwinęły w nim miłość do elektroniki i jego nieprzeciętne umiejętności producenckie. W zeszłym roku Tanner Ross wreszcie wyszedł z cienia Soul Clap, wydając autorskie bangery, w tym uznawany przez wielu za jeden z singli roku „B Side/4 U”. W 2012 roku nakładem Wolf + Lamb ukaże się jego debiutancki album. Tanner to także wyśmienity DJ, zapraszany regularnie do londyńskiego Fabric czy berlińskiego Watergate.

Mamy nadzieję, że nowe 55 przygarną zarówno dawnych stałych bywalców, jak i nowych, świeżych fanów, którym brakuje przyjaznych miejsc na mapie warszawskiego życia nocnego. Chcemy znowu tworzyć najlepszą ofertę klubowa w mieście, tak jak robiliśmy to przez kilka ostatnich lat. Do tego potrzebujemy Was i Waszych opinii. Pewien okres "docierania się" jest nieunikniony, ale mamy nadzieję, że i my i Wy poczujemy się w "nowych" 55 równie dobrze, jak w tamtych "starych". Do zobaczenia.

55 Crew

///

TANNER ROSS (Wolf+Lamb, Culprit / US)
Jedynak & Najar (Club Collab)
Warsaw Calling
J-Son (Na Stare Milion)
MaL (Żużużi)


Wstep: 15zł do 23 / 20zł
Start: 22:00

Żurawia 32/34
Klub 55

 


Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama