Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Tommy Four Seven na dwóch występach w Polsce

2013-12-03

 

Na dwóch występach kolejno w sopockim Sfinksie (6.12) i poznańskich 8 Bitach (7.12) wystąpi berlińska gwiazda techno - Tommy Four Seven.

Ciepłe dni już sie skończyły,
Czas przywitać zimę.

Letnie sukienki, drinki na plaży,
Delikatna muzyka, pozwalająca na chwilę odpoczynku...
    
Zapomnijcie o tym przez kolejnych kilka długich miesięcy.

Czas na porządną techno balangę,
Podczas której zapomnicie co to nuda!

Chłodna zimowa noc, zamieni się w gorący plac zabaw dla dorosłych, gdzie o mocne techno zatroszczy się Tommy Four Seven w minimum czterogodzinnym secie!

W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego, jak T47. Po ukończeniu studiów inżynierii dźwięku, Tommy przeniósł się do Berlina, gdzie po wyprowadzce z Londynu w 2008 roku, uzyskał pozycję głównego członka labelu Chrisa Liebinga – CLR Records.

Po chwalonych remixach dla Lucy i Traversable Wormhole, ogłosił wydanie debiutanckiego albumu "Primate". Wydany w 2011 roku wzmocnił jego pozycję, jako jednego z najciekawszych artystów techno ostatnich lat.

Jego produkcję zyskały natychmiastowe uznanie krytyków, a utwory takie jak: "Armed 3", "Ratu" i "Track 5" zostały zremixowane przez tak cenione nazwiska jak: Robert Hood, Regis, Speedy J i Sigha.

Artysta zaczynał na londyńskiej scenie techno bardzo wcześnie, w wieku siedemnastu lat. Umiejętności, jakie wówczas prezentował, okazały się jednak wystarczające, aby zostać rezydentem w popularnym klubie Fire. Stamtąd trafił do słynnych londyńskich klubów – Fabric, Turnmills i The End.

Brytyjski producent ma też na koncie kilkanaście singli i EP-ek, wydanych m.in. przez Brique Rouge, Electric Deluxe, czy Bauhaus.

Tym wydarzeniem rozpoczynamy nowy cykl imprez, które zapamiętacie jako Playground!

Więcej info: www.playgroundofficial.com

Data: 6 grudnia 2013 (piątek)
Start: 22:00
Miejsce: Sfinks700, ul. Mamuszki 1, Sopot

Data: 7 grudnia 2013 (sobota)
Start: 22:00
Miejsce: 8bitów, ul. Garbary 72, Poznań

 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama