Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Student Camp - Festival Edition

2012-08-08

W tym roku na studentów szukających pomysłu na spędzenie swoich ostatnich dni wakacji czeka wiele ciekawych propozycji wyjazdowych. Wszystkim rządnym pozytywnej energii do podładowania swoich baterii przed nowym rokiem akademickim polecamy STUDENT CAMP – FESTIVAL EDITION. Tegoroczna edycja odbędzie się w Bułgarii, gdzie kurorty ze względu na swoją atrakcyjność oraz sprzyjający klimat są o tej porze roku jeszcze pełne turystów. Festiwal obfitować będzie w występy znanych artystów zarówno polskiej jak i bułgarskiej sceny muzycznej i będzie mieć formę wymiany kulturowej środowisk studenckich.

Imprezę otworzy Chonabibe Sound - zespół muzyczny będący kontynuacją twórczości nowego pokolenia artystów lubelskich. Energiczne połączenie wielu inspiracji niedających się zamknąć w ramach jednego gatunku muzycznego - elektronika, klasyczna perkusja, syntezatory, sample i organiczny beatbox w połączeniu z wokalami Jahdeck’a i Fat Matthew tworzą band w nowoczesnej formule. Będzie to jedynie rozgrzewka przed iście hip-hop’ową ucztą – następni pałeczkę przejmą DJ Abdool i Numer Raz. W duecie działają od ponad 6 lat – w tym czasie zaliczyli występy na największych polskich i europejskich festiwalach kultury hip-hop. Finałowy występ należeć będzie do laureatów takich nagród jak: VIVA Comet  oraz  Eska  Music Award w kategorii „Zespół  Roku”, WOW! Music Award” oraz MTV European Music Award. AFROMENTAL – tak się nazywa grupa – tworzy siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych artystów. Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu – jest to mieszanka funky, soul’u, R&B, hip-hop’u, popu i rock’a. Spośród Bułgarskich wykonawców, jakich będzie można usłyszeć w Albenie szczególnie polecamy koncert artysty o pseudonimie Grafa – finalisty 54 edycji Eurowizji.

Wydarzeniom muzycznym towarzyszyć będą liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Każdego dnia będzie można wziąć udział w serii warsztatów – tanecznych, DJ-skich, beat-box’owych, filmowych, oraz fotograficznych, które poprowadzone zostaną przez zaproszonych artystów, instruktorów i wykładowców. W planie również jam graffiti oraz zawody sportowe m.in. skimboard’owe.

Wizyta na półwyspie bałkańskim to również świetna okazja by odkryć najpiękniejsze zakątki takich miast jak Varna – która nosi miano morskiej stolicy Bułgarii, Bałczik – słynący z jednego z największych w Europie parków botanicznych, oraz wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Nessebar.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie StudentCamp.pl

 

 

Dodaj do:
 • Wykop
 • Flaker
 • Elefanta
 • Gwar
 • Delicious
 • Facebook
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Google
 • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

 • POLECAM [0]Świetna atmosfera, ludzie, atrakcje! Polecam na koniec studenckich wakacji :) http://student.travel.pl/wyjazd_A6740

  2012-09-03, 18:02:33
  Spinka
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama