Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

STUDENT CAMP Majówka - czyli pierwszy powiew lata

2012-03-28

Majówka ze Student Camp w Grecji to niepowtarzalna okazja dla studentów na wzięcie głębokiego oddechu i nabranie sił przed zbliżającą się dużymi krokami sesją egzaminacyjną.

Na naszych wyjazdach, każdy żak zrelaksuje się i przez moment poczuję jak na wakacjach. Tym bardziej, że w tym roku zapraszamy do słonecznego Kokkino Nero, gdzie oprócz pięknej słonecznej pogody na uczestników wyjazdu czeka także mnóstwo atrakcji. Jak zawsze przygotowaliśmy liczne warsztaty tematyczne (fotograficzne, dziennikarskie, graffiti i wiele innych). Codzienne pobyty na plaży urozmaicają organizowane, przez naszą wykwalifikowaną kadrę, zawody sportowe: turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej oraz sportów wodnych. Dla tych, którzy po całym dniu słońca wciąż tryskają energią w godzinach popołudniowych odbywają się warsztaty taneczne (m.in. hip-hop, salsa, house). Wyjazd do Grecji ze Student Camp to także niepowtarzalna okazja zwiedzenia kraju będącego kolebką kultury antycznej. W programie przewidziane są wycieczki do Aten – jednego z najważniejszych miast świata starożytnego, Klasztorów w Meteorach - malowniczego miejsca ascezy i modlitwy oraz Salonik, czyli najbardziej europejskiego i eleganckiego miasta tego kraju.

Dla chętnych, przewidziany jest także całodzienny pobyt na wyspie Skiathos, słynącej z najpiękniejszych plaż. Natomiast wieczorem na studentów czeka to co lubią najbardziej – imprezy. W planach jest wiele wieczorów tematycznych jak np. Kicz Party, Toga Party, Karaoke. O imprezowy klimat wyjazdu zadbają znani DJ’e - supporterzy wielu gwiazd muzycznych oraz stali rezydenci warszawskich i łódzkich klubów, tacy jak DJ Cube, DJ Hudson oraz Theodor. Bez dwóch zdań atrakcją wyjazdu będzie koncert Tego Typa Mesa jednej z najważniejszych postaci polskiego hip – hopa. Nie zabraknie również międzynarodowej sławy gwiazdy –  podczas imprezy na plaży zagra Nick Warren – house’owy DJ znany z najlepszych klubów na świecie.


Więcej informacji na:
http://studentcamp.pl/majowka

 

 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama