Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Pożegnanie Lata - timetable

2011-08-19

Podobnie jak w przypadku Audioriver tak i teraz program Pożegnania Lata podawany jest na kilka dni przed festiwalem. To zatem niemal ostatni dzwonek aby zaplanować przyjazd do Płocka i na – zarazem – jeden z ostatnich słonecznych weekendów tego lata. Dwie sceny zapraszają – dziewięć godzin doskonałej muzyki rockowej i popowej czeka na swoich fanów.

Na przepięknej płockiej plaży, już w najbliższą sobotę, wystąpią uznane gwiazdy polskiej muzyki: Myslovitz, Smolik, Novika, Lao Che, Pustki a także dwa zespoły zagraniczne – duński Turboweekend, łączący rocka z elektroniką oraz niemiecki Everlaunch, grający muzykę z pogranicza rocka i popu. Pojawią się również: niezwykle obiecujący, znany z muzycznej wyobraźni płocki Letters From Silence a także rockowa lub… popowa niespodzianka, czyli kapela wyłoniona w konkursie organizowanym z Muzzo.pl

-    Rozkład koncertów zaplanowaliśmy w ten sposób, aby występy nie nakładały się na siebie i żeby nie było między nimi dłuższych przerw – mówi rzecznik Pożegnania Lata, Łukasz Napora. - Spektrum muzyczne jest na tyle szerokie i interesujące, że postanowiliśmy umożliwić fanom wzięcie udziału we wszystkich występach.

Festiwal otworzy o 16.45 płocki Letters from Silence, a zamknie koncert zespołu, który wygra w konkursie Muzzo. Po liczbie zgłoszeń oraz jakości przesłanych utworów już wiadomo, że warto będzie czekać aż do późnej nocy.

Kolejność koncertów na Pożegnaniu Lata w Płocku
Start: 16:45, każdy koncert trwa około godziny.

Scena 1: Letters from silence    
Scena 2: Novika live
Scena 1: Pustki    
Scena 2: Everlaunch
Scena 1: Myslovitz    
Scena 2: Turboweekend
Scena 1: Lao Che    
Scena 2: Smolik
Scena 1: Laureat konkursu na Muzzo.pl

Koncerty nie pokrywają się ze sobą - zespoły występują naprzemiennie.
Obie sceny zlokalizowane są na plaży nad Wisłą w Płocku.

Bilety dostępne są w przedsprzedaży w sieci Ticketpro. Możecie je zdobyć m.in. w salonach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert. Bilety będą dostępne także w kasie przy wejściu na festiwal – także w cenie 29 pln. Dzieci do lat 12, będące pod opieką dorosłych, wchodzą bezpłatnie.

Więcej na
www.spolkaakcyjna.com
 
***
Spółka Akcyjna to grupa ludzi odpowiedzialnych m.in. za produkcję sześciu edycji festiwalu muzyki niezależnej Audioriver i licznych imprez z udziałem najwyższej klasy DJ-ów w całej Polsce. To także twórcy i pomysłodawcy pierwszego w Polsce pop-rockowego festiwalu rodzinnego - Pożegnanie Lata.

 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama