Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Pierwsza odsłona ENDORF!NS w Toruniu

2011-09-19

Na początek roku akademickiego agencja muzyczna SquaredAway właściciel marki StudenciStudentom, ma zaszczyt zaprosić Was Drodzy Klubowicze na pierwszą toruńską edycję imprezy ENDORF!NS - Students' Night. Specjalnie dla żaków organizujemy wieczór zapoznawczy po najlepszych toruńskich klubach! W czwartek 6 października w 5 najpopularniejszych klubach odbędzie się niesamowite wydarzenie rozrywkowe. ENDORF!NS to idealna propozycja dla wymagających klubowiczów, chcących jednego wieczoru zasmakować prawdziwej studenckiej zabawy w różnych jej odsłonach.

Pierwsza odsłona ENDORF!NS zagości w 5 kultowych klubach: Pod Arsenałem, Mockba, Fashion Club, Underground, U Szwejka. Lista klubów zawiera najciekawsze i najświeższe miejsca w Toruniu.

ENDORF!NS to synonim najlepszej imprezy. W toruńskich klubach zagoszczą stali rezydenci, którzy najlepiej wiedzą jak zaspokoić Wasze gusta muzyczne. I tak w Mockbie zagra energiczny C-TITE, Fashion Club ubierze w muzykę DJ Bajo, DJ Mikesz zadba o dobrą zabawę w klubie Underground, U Szwejka pojawi się DJ Pupa, a Pod Arsenałem stawi się nieugięty DJ Tomeek.

Cały event poprzedzi miejska akcja Plener Party. 6 października, w dzień imprezy, w godzinach 19:00-21:00 na Rynku Staromiejskim (Stary Rynek) pojawi się stoisko ENDORF!NS wraz z programem artystycznym. Muzycznie imprezę ogarnie DJ Mike G, który w występie na żywo pokaże Wam jak łączyć muzykę klubową z żywym saksofonem! Poza tym wystąpi znana i lubiana grupa taneczna Stylez Unity. Wszystko to na rozgrzewkę przed wieczornym clubbingiem.

Aby dostać się na ENDORF!NS potrzebny będzie oczywiście bilet. Już 20 września rusza przedsprzedaż biletów w sieci TicketPro (EMPiK i Media Markt) w cenie 9 zł. Bilety zakupicie również wśród swoich znajomych studentów, którzy należą do ENDORF!NS TEAM. Poza tym sprzedaż prowadzona będzie w dniu imprezy w klubach ENDORF!NS, cena biletu 10 zł. Na wejściu do klubów każdy zostanie zaopatrzony w specjalną opaskę, która założona na nadgarstku pozwoli wejść do wszystkich 5 klubów bez szukania biletów po kieszeniach.

Imprezę wspierają: Coca-Cola, Burn, marka Start A Party, studio fotograficzne Paulina Śliwińska, Bella Line, salon fryzjerski Sebastian, Limo VIP, automyjnia Sova, Toruński Klub Taekwondo Lechmed oraz Design Prestige. Cały event nagłaśnia: Radio ESKA (Poznań), Telewizja ESKA TV i gazeta NOWOŚCI. Szczegóły znajdziecie na www.studencistudentom.pl i www.facebook.com/endorfins.

 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama