Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Już dziś DJ T. we Wrocławiu!

2012-03-2111 maja we wrocławskim klubie LOG:in w ramach 4 Urodzin Trippy Sounds, wystąpi jeden z najbardziej rozchwytywanych djów i producentów muzki house ostatnich lat - DJ T.
Założyciel jednej z najbardziej szanowanych wytwórni deep/tech house - Get Physical, na której wydają takie gwiazdy jak Booka Shade, M.A.N.D.Y, Noze, Damian Lazarus czy Sis.

Bilety na wydarzenie >>> TUTAJ

Trippy Sounds to grupa przyjaciół, których wspólną pasją jest organizacja niezapomnianych imprez. Dzięki ich wysiłką we Wrocławiu do tej porty wystąpiły takie osobistości jak: Phonique, The Timewriter, Dinky, Mathew Styles, Martin Landsky, Karol XVII & MB Valence, Hector, Glimpse, Burnski, Jacek Sienkiewicz, Catz n Dogz, SLG, Marcin Czubala i wielu wielu innych. Dwukrotnie nowinowani w plebiscyćie portalu Kluboterapia w kategori "Klubowa Impreza Roku", w którym 2011 roku zajęli 2gie miejsce!

Wydarzenie na FB:
4Urodziny Trippy Sounds pres. DJ T. (Get Physical/Berlin)

11.05.2012
Klub LOGin (Wrocław)
Bilety: 18 / 20 / 25zł

DJ T. :Początki jego kariery sięgają 1977 roku, kiedy to Thomas Koch czyli DJ T jako 8- latek stał się zapalonym kolekcjonerem płyt winylowych. Przez następnych kilka lat jego gust muzyczny kształtowały zalewająca rynek muzyczny fala brzmień disco i równoczesny rozwój Hi NRG. W tej samej dekadzie Koch zasmakował także w świecie hip-hopu, funku i soulu podziwiając m.in. Grandmaster Flash’s New York.

W 1987 roku Thomas postanowił spróbować sił jako DJ grający czarną muzykę w różnych dyskotekach Frankfurtu. Niebawem jednak złapał bakcyla Acid House’u, co sprawiło, że przekwalifikował się na Dja house’owego i rezydował w licznych klubach Frankfurtu (m.in. Music Hall, Plastic). W latach ’90 pozostał jednym z najbardziej cenionych DJ lokalnej sceny grając w takich klubach jak słynne: Dorian Gray czy The Box nim wraz z grupą przyjaciół zdecydował się otworzyć własny klub – The Monza. W latach 1999- 2004 działał na rzecz tego miejsca jako rezydent i manager muzyczny.

Wracając do lat wcześniejszych – w roku 1989 Thomas uruchomił działalność bardzo wpływowego, niemieckojęzycznego magazynu muzycznego „Groove”, którego wydawcą był do 2004, jest również jednym z właścicieli wytwórni Get Physical.

Na płycie „Boogie Playground” – jego debiutanckim krążku- DJ T rozwinął swój niepowtarzalny styl nawiązując do szerokiej gamy brzmień house’owych. Tworząc na pograniczu disco, funku, electro, ale również Chicago, Detroit, Italo i acid house’u, T wskrzesza ducha muzyki, która ukształtowała go w latach 1978-92. Nie powielając owej estetyki wypracował specyficzną niszę, w której retrospektywne spojrzenie na dźwięk jest złączone z nowoczesnym aranżem i produkcją muzyki.

Jego ostatni album wydany nakładem wytwórni Get Physical został bardzo dobrze przyjęty w środowisku muzycznym, a każda kolejna epka z remixami utworów z owego albumu nie zchodzi z czołówek notowań takich portali jak Beatport czy Resident Advisor.

 


Video streaming by Ustream

TrippySounds pres. The Timewriter @ Melin Cafe [16.04.2011] from Ikona on Vimeo.

 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama