Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Junkie Punks pres. 16 Bit (UK) w klubie Pixel

2012-01-12

Junkie Punks oraz klub Pixel mają przyjemność zaprosić na pierwszą z planowanych gwiazd muzyki o niższych częstotliwościach w powyższym klubie. Na dobry (miejmy nadzieję) start od składu, którego chyba każdemu miłośnikowi gatunku bliżej przedstawiać nie trzeba, mowa oczywiście o 16 Bit!

16bit to Eddie Jefferys i Jason Morrison, dwóch artystów z Londynu znanych przede wszystkim ze swoich dubstepowych produkcji. Mają kontrakt z wytwórnią Chase & Status' MTA Records.

Ich DUBSTEP to dopracowane w najmniejszych szczegółach brzmienie, które tnie parkiet na części. Od zawsze innowacyjny i świeży. Inspirujący nawet najbardziej doświadczonych muzyków (remix "Surge" dla samego Amona Tobina) . To numery posiadają nie pozwalające się nie ruszać flow, nawet jeśli złożone są z samej stopy i werbla - co jest niesamowitą rzadkością. Wreszcie - zaskoczenie - to słowo, które najlepiej oddaje klimat dropu w produkcjach tych anglików.

Zadebiutowali w 2007 roku. Na "In The Death Car" z którego pochodzi utwór "Chainsaw Calligraphy" był w swoim czasie uznany za utwór innowacyjny. 14 tracków 16BIT zostało użytych jako ścieżka dźwiękową do iPhone i WiiWare gry wideo Lilt Line. W 2011 wyprodukowali dla Björk pierwszy singiel z jej albumu "Biophillia", wśród innych utworów. Brytyjski raper Professor Green poinformował za pośrednictwem Twittera, że 16bit produkują jego singiel " At Your Inconvenience" . Ich remix Machine Gun dla Noisia została wykorzystana w trailerach i różnych spotach telewizyjnych dla Transformers: Dark of the Moon.
16bit wygrali "Best Mix" w 2010 podczas rozdania nagród DubstepForum za ich "Mix Milky Pie" i byli drudzy w kategorii najlepszy producent.Zapowiedzieli tez pracę nad swoim debiutanckim albumem którego premiera planowana jest na 2012 rok.

!!! UWAGA LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA !!!

Wstęp:

Do 22 / 19 pln
Do 23 / 25 pln
Po 23 / 30 pln


 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama