Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Creamfields to jest to! - przeczytaj i zobacz zdjęcia

2007-07-10

 Na takie wydarzenie czekaliśmy cały rok. Na podwrocławskim lotnisku Raków, odbyła się jedna z największych imprez tego lata!

Śmietankowe pola przywitały uczestników oczekiwaniem na wejście, które trwało prawie dwie godziny. Jednak warto było! Cztery namioty prezentowały się bardzo ciekawie, a muzyka w nich prezentowana mogła zainteresować każdego. Większość wykonawców wystąpiło zgodnie z planem, a największe uznanie wśród uczestników wzbudzili: Flash Brothers (Mystic House Arena), Kyau & Albert (Hypnosis Arena) - zaprezentowali m.in. zremisowany utwór „Smack My Bitch Up", Jeff Mills (Tech Genetic Arena), Dieselboy, Logistics (obaj Deep & Blue Arena).

Po 1:00 na Main Stage pojawiła się gwiazda wieczoru - brytyjski zespół The Prodigy. Koncert zgromadził pod sceną tłum ludzi, którzy dosłownie oszaleli, słysząc takie hity jak: "Spitfire", "Breathe", "Smack My Bitch Up", "Firestarter" i "Out of space".

Niestety nie obyło się bez małych incydentów i wpadek organizatorów. Największego pecha miał Menno de Jong, którego występ poprzedziła awaria prądu. Na domiar złego, w trakcie seta holenderskiego artysty, do konsolety poszedł członek angielskiej obsługi technicznej i zaczepił Menno de Jonga. Zobaczcie sami:

Pomimo tego, festiwal Creamfields 2007 można uznać za bardzo udany!


Oświadczenie organizatora:

W związku z przykrym incydentem, który miał miejsce w godzinach porannych na scenie Hypnosis Arena podczas festiwalu Creamfields z udziałem między innymi Menno de Jonga

Gotham Events organizator festiwalu oświadcza: 
wyrażamy ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy przeprosić osoby uczestniczące w tym zajściu, a szczególnie naszego gościa Menno de Jonga i całą publiczność. Jest nam bardzo przykro, że sytuacja ta miała miejsce na festiwalu przez nas organizowanym.

Informujemy, że osobą, która wywołała całe zajście był pracownik techniczny angielskiej obsługi festiwalu, który nadużył alkoholu w trakcie imprezy. Z uwagi na to, że miał on dostęp do wszystkich stref ochrona nie zdołała skutecznie i szybko zareagować. W wyniku działań tego człowieka nie doszedł również do skutku występ Hardy Hard'a na scenie Mystic House.

W najbliższym czasie spodziewamy się również oficjalnego stanowiska ze strony naszego angielskiego partnera. Jeszcze raz przepraszamy wszystkich uczestników i świadków tego niefortunnego wydarzenia.


Galeria CREAMFIELDS 2007 >>

Dodatkowo możesz dodać swoje zdjęcia do galerii >>
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama