Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

ATB w Poznaniu - 10.06 Hala Arena

2006-04-20


ATBPoniżej prezentujemy aktualny line-up:

ATB (DE)
MARK NORMAN (NL)
RONSKI SPEED (DE)
THORN (PL)
TURBO vs. ANDO (PL)
NEEVALD (PL)
MARASMUS (PL)


ATB wystąpi w doborowym towarzystwie, a wśród supportu pojawią się :


Mark Norman to holenderski duet dj-ski i producenci zbierający w Holandii liczne nagrody. Wydali wiele znanych i oryginalnych produkcji oraz remix’ów. Podczas gdy są jedynymi dj’ami, których każdy wydany singiel zajmował pierwsze miejsce na holenderskiej liście przebojów, to pozostają także jednymi z niewielu, którzy miksują sławną kompilację “In Trance We Trust”. Przebywając za deck’ami wytwarzają niesamowity klimat, pełen emocji i energii, który rozkręca imprezy na całym świecie (włącznie z legendarnymi Trance Energy, Mysteryland). Mark Norman zaczaruje Cię swoimi setami. A możesz się spodziewać dużo więcej! ;)
Wiecej na stronie www.mark-norman.com


Ronski Speed

To niemiecki dj i producent. Rozpoczął swoją karierę w 1997 roku i szybko nawiązał współpracę z Euphonic. Robił produkcje razem z innym niemieckim dj’em/producentem, Rough Mullar’em (przy projektach: Sonorous i Barefoot Brains). Ronski Speed znany także jako Sun Decade stworzył w ostatnich latach kilka najbardziej pożądanych ścieżek i remiksów. Jego płyty: "E.O.S.", "Iris", "2Day E.P.", "Asarja" (wspólnie z Mirco De Govia), hit 2005 "Incognition" (z Stoneface & Terminal) oraz single Sun Decade: "Follow You" i "I'm Alone" królowały w klubach i były grane przez takie gwiazdy jak: Paul van Dyk, Tiësto, Armin van Buuren, Ferry Corsten, Paul Oakenfold czy Above & Beyond. Polaków oczarował ostatnio swoim niesamowitym setem na RMI Trance X-plosion i na pewno zaskoczy nas i tym razem!
Więcej na stronie www.ronskispeed.com

Thorn
Nie lubi pisać o sobie biografii. Jest zdania, że najlepszą wizytówką dj’a jest granie. I, jeśli ktoś chce cokolwiek więcej o nim się dowiedzieć, powinien go zaprosić do klubu. Wtedy sam wystawi sobie świadectwo. Jego styl to trance’owe, bezkompromisowe holenderskie brzmienia. Preferuje granie na dużych imprezach dla kilku tysięcy ludzi (rekord ok. 20 tys. osób). Ma za sobą wiele lat grania w klubach (około 15 lat z małymi przerwami), a od 2 lat próbuje swoich sił jako producent (własne produkcje, remixy). Nie sposób wymienić wszystkich dj’ów z Zachodu, z którymi grał. Byli to m.in.: Tiesto, Marco V, Johan Gielen, ATB…
Więcej na stronie: www.djthorn.c

Ando
W połowie 2005 roku wstąpił w szeregi RMI DJ’s – teamu powiązanego z radiem RMI FM w Poznaniu. Wspólnie z Tomkiem Wawrzyniakiem (dj Turbo) zapoczątkował niezwykle popularną w Wielkopolsce, interaktywną audycję radiową – RMI DJ’s InterClub – poruszającą wszelkie tematy związane z szeroko rozumianą kulturą klubową. Ponadto obaj panowie stworzyli na potrzeby RMI Trance X-plosion dj'ski duet Turbo vs. Ando, który po dziś dzień występuje w licznych klubach Wielkopolski. Obecnie oprócz dj’ingu zajął się produkcją muzyczną w duecie ze znanym poznańskim kompozytorem Michałem Łaszewiczem a.k.a. Mike Lash. Ich ostatni wspólny projekt noszący nazwę Massive Tunez spotkał się ze sporym zainteresowaniem holenderskiej wytwórni Mid – Town Records. Style, które jako dj preferuje podczas swoich energetycznych setów, to przekrój muzyczny, w zależności od charakteru imprezy, począwszy od bassline i electro house’u po uplifting trance czy hard trance.
Więcej na stronie www.djpro.pl

Turbo
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w siedemnastym roku życia, dokładnie w 1992 roku pierwszy raz stanął za mikserem. Od tamtej chwili gościł w wielu klubach Poznania, Wielkopolski oraz całej Polski. Na dłużej zakotwiczył dopiero w słynnym poznańskim STUDIO JACK (który już nie istnieje), gdzie przez 5 lat był rezydentem dużej sali. Ten właśnie okres wspomina najmilej! Przez dziesięć letnich sezonów był rezydentem klubu Max w Dźwirzynie nad polskim morzem ("oj tam się działo..." - wspomina Turbo). Obecnie blisko współpracuje z firmą Pioneer, ponieważ prowadzi sklep dla Dj’ów w Poznaniu. Pracuje on również jako prezenter radia RMI FM oywa gościnne sety w wielu klubach. W graniu preferuje trance'owe,cne brzmienie, a prywatnie był, jest i będzie fanem grupy Depeche Mode. W wolnych chwilach ceni sobie czynny wypoczynek (koszykówka, rolki, tenis, squash).
Więcej na stronie www.djpro.pl

neeVald
Na co dzień dj poznańskiego radia RMI FM. Promujący i szerzący nurt muzyki house na terenie Wielkopolski poprzez swoje autorskie audycje, sety na żywo na antenie itp. W klubach pogrywa wesołe odmiany house, electro house i progressive. Ulubione wytwórnie: House Works, Urbana, Iberican Sounds, Defected, Egoiste.
Więcej na stronie www.djneevald.com

Marasmus
Muzyką jako dj zajmuje się od 7 lat. Od samego początku wszystko co związane z muzyką było stawiane na pierwszym planie. Pierwsze kroki bardzo trudne, często leżące na drodze „kłody”, doprowadziły do pojawienia się konkretnego stylu muzycznego dla pewnego wyróżnienia się z ogółu. Jednak ciągła ewolucja zaowocowała pojawianiem się ciekawych propozycji uczestnictwa w różnych projektach. Miał okazję zagrać z wieloma dj’ami z zagranicy oraz Polski, których wymienić aż nie sposób. Dziś muzyka to przede wszystkim różne odmiany trance oparte na wyjątkowych brzmieniach oraz progressive i techno. Do dnia dzisiejszego nie próbował swych sił jako producent lecz nie wiadomo co przyniesie dzień następny.
Więcej na stronie www.marasmus.pl

GATE OPEN 18:00
Timetable

Scena główna:
19:00 – 20:00 neeVald
20:00 – 21:30 Thorn
21:30 – 22:30 Turbo Vs. Ando - Rmi Live Act
22:30 – 00:00 Ronski Speed
00:00 – 03:00 ATB
03:00 – 05:00 Mark Norman
05:00 – 06:00 Marasmus


Bilety w przedsprzedaży do 7 czerwca 2006 w cenie 66 pln (cena zawiera 7%VAT i prowizja punktu sprzedaży).Sprzedaż biletów w dniu imprezy (tj. 10.06.06) – w kasach Hali Arena. Cena biletu w dniu imprezy będzie wyższa od cen z przedsprzedaży.
Dostępne są już bilety GOLDEN TICKET w cenie 200 pln (cena zawiera 7%VAT i prowizja punktu sprzedaży)

Każdy posiadacz Golden Ticket ma zagwarantowane:
- miejsce siedzące w loży (gwarantowane przez cały czas trwanie imprezy) z doskonałym widokiem na scenę
- catering
- napoje chłodzące
- gadżet
- specjalne wejście na teren eventu
Szczegółowe informacje wkrótce na www.essencemusic.pl oraz www.msmevents.com oraz www.sentence.pl

Główne punkty sprzedaży w Poznaniu:
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, tel. +48 61 866 23 45, www.posir.poznan.pl, arena@posir.poznan.pl
Bileteria przy Merkurym, ul. Róg Słowackiego i Roosvelta, +48 61 810 16 21
Centrum Informacji Miejskiej, ul. Ratajczaka 44, tel. +48 61 851 96 45, cim@man.poznan.pl
Rock Long Luck, ul. Pólwiejska 20, tel: +48 61 853 35 41

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama