Wybierz miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

5 miast - 5 imprez na 8. urodziny Muno.pl

2012-05-07

Muno.pl - wiodący polski serwis muzyczny w maju świętować będzie swoje 8. urodziny! Z tej okazji w 5 polskich miastach odbędą się imprezy z udziałem gwiazd światowego formatu oraz polskiej czołówki DJ'skiej. Warto sprawdzić gdzie można spotkać Muno.pl na żywo.

Muno.pl to jeden z najpopularniejszych ogólnopolskich serwisów  promujących muzykę, artystów i wydarzenia dotyczące nowych brzmień i kultury klubowej. Od kilku lat w miesiącu maju portal organizuje urodzinowe tournée – czyli serię imprez w wybranych polskich miastach, gdzie grają przedstawiciele portalu i zaproszeni goście. W tym roku patronat nad całym wydarzeniem objęła Czwórka – Radio z Wizją.

- To doskonała okazja by spotkać się z naszymi czytelnikami i wspólnie pobawić się przy muzyce którą promujemy, wymienić opinie, osobiście poznać ludzi, którzy się z nami komunikują i wspierają nas wirtualnie – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl oraz prowadzący sobotnią audycję BE 4 w Czwórce Polskim Radiu – W ten sposób pragniemy też podziękować za cały rok pozytywnego feedbacku, od ludzi z którymi współpracujemy i ludzi dla których to robimy. To również, a może przede wszystkim niesamowita porcja energii dla nas, twórców portalu - dodaje A. Kubaczewski

Urodzinowe tournée Muno.pl startuje 12 maja w Warszawie, tydzień później 18 maja odbędzie się impreza w poznańskim SQ klub, w sobotę 19 maja w dwóch polskich miastach, reprezentanci portalu zagrają w Sopocie i Lublinie. Finał urodzin odbędzie się w Szczecinie 26 maja.
Szczegóły na www.muno.pl

12.05 WARSZAWA – URODZINY MUNO.PL (Czwórka 'BE 4', Klub 55, Klub Luzztro)

W Warszawie odbędzie się inauguracja urodzinowego cyklu imprez MUNO.PL. Zacznie się audycją BE 4 wraz z udziałem publiczności - będzie można posłuchać i zobaczyć ten start w Czwórce Polskim Radiu. Później impreza przenosi się do Klubu 55, gdzie przez całą noc potrwa świętowanie 8. urodzin Muno.pl. Na koniec oficjalne After Party w klubie Luzztro! To będzie długa noc, podczas której również urodziny świętować będą min. Simon Mattson i Easy.

18.05 POZNAŃ (SQ klub) URODZINY MUNO.PL w. ROBERT DIETZ (CADENZA)

Poznań to miasto w którym narodził się serwis Muno.pl i dlatego pojawi się tu wyjątkowy gość, Robert Dietz, czołowy reprezentant wytwórni Cadenza. Skorzystał on z zaproszenia na urodzinowy weekend i w piątkowy wieczór pojawi się w poznańskim klubie SQ, a dzień później w Lublinie. W SQ zagra też zwycięzca konkursu DJ'skiego Muno.pl.

19.05 LUBLIN (Soundbar) URODZINY MUNO.PL  w. ROBERT DIETZ (CADENZA)

Lubelski Soundbar to klub, który w tegorocznym plebiscycie MUNOLUDY 2011 – nagrodach polskiej sceny klubowej, zajął zaszczytne 3 miejsce! Lublin słynie z jednych z najlepszych klubowiczów w kraju - i to właśnie z nimi Muno.pl chce podzielić się radością świętowania swoich 8. urodzin. Na swoim drugim występie w Polsce zagra tu Robert Dietz.

19.05 SOPOT (SFINKS700) URODZINY MUNO.PL w. AME (INNERVISIONS)

Sfinks to legenda. Sfinks to wyjątkowa trójmiejska publika. Sfinks to miejsce, w którym po raz kolejny Muno.pl celebrować będzie swoje urodziny. We współpracy z tym kultowym sopockim klubem, będzie można bawić się w towarzystwie jednych z najważniejszych przedstawicieli niemieckiej sceny elektronicznej - duetu AME! Oprócz nich zagrają reprezentanci Muno.pl oraz zaprzyjaźniona ekipa trójmiejskich rezydentów. Po imprezie - dla wytrwałych – Afterparty.

26.05 SZCZECIN (Podwórko City Hall) URODZINY MUNO.PL w. CANALIA

Szczecin po raz pierwszy na trasie tournée. Muno.pl będzie debiutować w stolicy zachodniopomorskiego, wśród miłośników dobrej zabawy i prawdziwych partyanimalsów. W wyjątkowym miejscu jakim jest podwórko City Hall odbędzie się godne zakończenie urodzinowego tournée Muno.pl

 

 

 

 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama